facebook

SuperTramp

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Za pośrednictwem witryny możliwy jest kontakt z firmą SUPERTRAMP SP. Z O.O. SP. K. poprzez użycie umowy-zgłoszenia lub formularza zapytania, wówczas od użytkownika wymagane jest podanie danych osobowych, wykorzystywanych przez pracowników SUPERTRAMP  w procesie przygotowania i prowadzenia imprezy.  Dane te nigdy nie zostaną przekazane osobom niepowołanym bez zgody użytkownika, o ile nie będzie tego wymagać obowiązujące prawo. W trakcie przeglądania witryny od użytkownika zbierane są dane dotyczące aspektów technicznych, dane te są wykorzystywane w celach statystycznych, m.in. dla sporządzenia statystyki odsłon z rozróżnieniem na miasta, województwa itp. Nie stanowią one żadnej podstawy dla identyfikacji użytkownika i pozbawione są jakiegokolwiek związku z danymi osobowymi przesyłanymi za pomocą formularza zgłoszenia/zapytania.
Ważne! Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Służą one zapamiętaniu pewnych informacji dotyczących użytkownika i jego sposobu przeglądania naszych witryn. Ich celem jest: monitoring ruchu na stronach SUPERTRAMP, zwiększanie wygody korzystania z serwisów Korzystając z witryny,  bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.
W każdej chwili możesz swobodnie zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Bezpieczeństwo
W związku z występującym zawsze ryzykiem przechwycenia danych osobowych przez osoby trzecie, witryna www.supertramp.pl została przygotowana z użyciem technologii pozwalających na niemal całkowite zminimalizowanie tego ryzyka w trosce o poprawność i bezpieczeństwo danych naszych Klientów.
Akceptacja zasad
Korzystając z serwisu www.supertramp.pl akceptują Państwo zasady polityki prywatności obowiązujące w naszej witrynie. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w naszej polityce prywatności w dowolnym momencie, publikując wszelkie aktualizacje na tej stronie. Przeglądanie witryny wiąże się z pełną akceptacją powyższych zasad. Jeśli nie zgadzają się Państwo z nimi, prosimy o niekorzystanie z naszego serwisu.