facebook

SuperTramp

Nazwa kategorii

SUPERTRAMP


Początki działalności SUPERTRAMP-a to rok 1991, kiedy to w ramach wymiany studenckiej pomiędzy Akademią Ekonomiczną w Krakowie a Uniwersytetem w Mesynie współorganizowaliśmy pierwsze wyjazdy na Sycylię. W 1994 roku powstało Biuro Podróży "Klub Młodzieży Podróżującej SUPERTRAMP", które w 1997 roku zmieniło nazwę na " Grupa Podróżujaca SUPERTRAMP" później "Klub SUPERTRAMP" i w końcu SUPERTRAMP do dnia dzisiejszego. W podróż z nami zabraliśmy już blisko 6500 osób (2011). Oferujemy wyprawy do ponad 70 krajów na całym świecie i cały czas się rozwijamy. Regularnie opracowujemy nowe kierunki i programy, odkrywamy kolejne zakątki i wytyczamy szlaki.

Jesteśmy organizatorem trampingów i wypraw klubowych do najciekawszych i najbardziej egzotycznych krajów świata. Nasze wyjazdy to autorskie programy tworzone przez doświadczonych i ambitnych podróżników, absolutnych pasjonatów danych miejsc i kultur. Kierujemy je do osób młodych duchem, żądnych przygód, które chcą poznawać daleki świat, być bliżej egzotycznych kultur i cywilizacji. Wyprawy dostarczają oryginalnych wrażeń oraz możliwości zwiedzania i poznawania nieuwzględnianych w wycieczkach standardowych biur podróży.
 
Wyprawy SUPERTRAMP-a to aktywne zwiedzanie i twórcze odkrycia. Korzystamy z miejscowego transportu, odkrywamy tradycyjną kuchnię, jadamy w lokalnych restauracjach, poznajemy obrzędy i zwyczaje innych kultur. Skazani na wygody i niewygody poszukujemy tego, co autentyczne i naturalne. Uczymy się, doznajemy i kolekcjonujemy wrażenia.
 
Podróżujemy najczęściej w małych grupach (od 5 do 12 osób), co pozwala na lepszą integrację, mobilność i optymalne wykorzystanie czasu. Nasze wyjazdy staramy się organizować samodzielnie (bez pośrednictwa innych biur) dzięki czemu oferujemy przystępne ceny oraz indywidualne podejście do każdego uczestnika. Wyprawy prowadzą sprawdzeni, polscy, licencjonowani piloci, którzy swoją wiedzę, doświadczenie i pasję wykorzystująprzede wszystkim po to, aby zarazić podróżą, pokazać niesamowity i różnorodny świat.
 
W naszej ofercie znajdują się również wyjazdy „szyte na miarę” (tailor-made tours). Są to wyprawy organizowane na zamówienie firm lub osób prywatnych, dopasowane do indywidualnych zainteresowań, pomysłów, budżetu i czasu. Pomagamy opracować koncepcję podróży oraz w całości organizujemy i nadzorujemy jej przebieg.
 
Wieloletnią tradycją SUPERTAMP-a jest organizacja wyjazdów klubowych, czyli premierowych. Organizujemy je po raz pierwszy i staramy się, aby obejmowały unikalne trasy i kraje. Takie podróże to prawdziwy surwiwal i szkoła życia, a przygody i niezapomniane wrażenia są w ich trakcie standardem. Wspólnie wytyczamy trasy, które później włączamy do naszych oficjalnych programów. Od 1994 roku do dziś, odbyło się już kilkadziesiąt wypraw klubowych.

SUPERTRAMP posiada zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Małopolskiego.
SUPERTRAMP  posiada gwarancję ubezpieczeniową w SIGNAL IDUNA Polska  na rzecz klientów do kwoty 90 000 EURO, oraz pisemne potwierdzenie zawarcia umowy gwarancyjnej.
SUPERTRAMP jest członkiem Krakowskiej Izby Turystyki.

Zobacz:
MISJA
HISTORIA
WARUNKI UCZESTNICTWA W IMPREZACH
OPINIE KLUBOWICZÓW