facebook

SuperTramp

Nazwa kategorii

SUPERTRAMP


Początki działalności SUPERTRAMP-a sięgają 1991, kiedy to w ramach wymiany studenckiej pomiędzy Akademią Ekonomiczną w Krakowie a Uniwersytetem w Mesynie współorganizowaliśmy pierwsze wyjazdy na Sycylię. W 1994 roku powstało Biuro Podróży "Klub Młodzieży Podróżującej SUPERTRAMP", które w 1997 roku zmieniło nazwę na " Grupa Podróżująca SUPERTRAMP" następnie na "Klub SUPERTRAMP" by w końcu przyjęło nazwę, pod którą figuruje do dnia dzisiejszego jako SUPERTRAMP. W podróż z nami zabraliśmy już blisko 6500 osób (2011 r.). Oferujemy wyprawy do ponad 70 krajów na całym świecie i cały czas się rozwijamy. Regularnie opracowujemy nowe kierunki i programy, odkrywamy kolejne zakątki i wytyczamy nowe szlaki.
Jesteśmy organizatorem trampingów i wypraw klubowych do najciekawszych i najbardziej egzotycznych krajów świata. Nasze wyjazdy to autorskie programy tworzone przez doświadczonych i ambitnych podróżników, absolutnych pasjonatów odwiedzanych miejsc i kultur. Kierujemy je do osób młodych duchem, żądnych przygód, które chcą odkryć i poznać bliżej „nowy świat”, poczuć i doświadczyć egzotyki nieznanych wcześniej kultur i cywilizacji. Wyprawy dostarczają niezapomnianych i niepowtarzalnych wrażeń, co jest możliwe tylko poza utartymi szlakami, w ramach nieszablonowych programów podróży; takich kierunków i celów nie uwzględniają oferty standardowych biur podróży.  
 
Wyprawy SUPERTRAMP-a to aktywne zwiedzanie i zarazem twórcze odkrywanie zwiedzanego świata.. Korzystamy z miejscowego transportu, odkrywamy tradycyjną kuchnię, jadamy w lokalnych restauracjach, poznajemy obrzędy i zwyczaje innych kultur. Skazani na wygody i niewygody poszukujemy tego, co autentyczne i naturalne. Uczymy się, doznajemy i kolekcjonujemy ulotne chwile i wrażenia.
 
Podróżujemy najczęściej w małych grupach (od 5 do 12 osób), co pozwala na lepszą integrację, mobilność i optymalne wykorzystanie czasu. Nasze wyjazdy staramy się organizować samodzielnie (bez pośrednictwa innych biur), dzięki czemu oferujemy przystępne ceny oraz indywidualne podejście do każdego Uczestnika. Wyprawy prowadzą sprawdzeni i licencjonowani polscy piloci, którzy swoją wiedzę, doświadczenie i pasję wykorzystują przede wszystkim po to, aby zarazić podróżą, pokazać niesamowity i różnorodny świat.
 
W naszej ofercie znajdują się również wyjazdy „szyte na miarę” (tailor-made tours). Są to wyprawy organizowane na zamówienie firm lub osób prywatnych, dopasowane do indywidualnych zainteresowań, pomysłów, ograniczeń budżetu i czasu. Pomagamy opracować koncepcję podróży oraz w całości organizujemy i nadzorujemy jej przebieg.
 
Wieloletnią tradycją SUPERTAMP-a jest organizacja wyjazdów klubowych, tzw. premierowych. Organizując je po raz pierwszy, staramy się, aby obejmowały unikalne trasy i kraje. Takie podróże to prawdziwy survival i szkoła życia, a przygody i niezapomniane wrażenia są w ich trakcie standardem. Wspólnie wytyczamy trasy, które później włączamy do naszych oficjalnych programów. Od 1994 roku do dnia dzisiejszego odbyło się już kilkadziesiąt wypraw klubowych.
SUPERTRAMP posiada zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Małopolskiego.
SUPERTRAMP  posiada gwarancję ubezpieczeniową w SIGNAL IDUNA Polska  na rzecz klientów do kwoty 90 000 EURO oraz pisemne potwierdzenie zawarcia umowy gwarancyjnej.
SUPERTRAMP jest członkiem Krakowskiej Izby Turystyki.

 

Zobacz:
MISJA
HISTORIA
WARUNKI UCZESTNICTWA W IMPREZACH
OPINIE KLUBOWICZÓW